ikona e-mail
ikona yt
ikona facebook
Seafrags.pl Akwarystka Morska

Akwarystyka morska

Od wielu lat zajmujemy się akwarystką morską. Nie musisz znać się na akwarystyce morskiej aby mieć swoją kroplę oceanu — zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

 

Nasza firma ma bardzo duże doświadczenie w propagacji koralowców, posiadamy profesjonalny sprzęt do szczepkowania oraz opracowane przez nas techniki dzielenia. W naszym sklepie stacjonarnym kupić wszelkiego rodzaju szczepki korali. Posiadamy również własną hodowlę fitoplanktonu, najwyższej jakości pokarmu dla korali i filtratorów.

Akwaria morskie są nie tylko ozdobą i atrakcją dla dzieci, ale stanowią ważny element mieszkania. Regulując wilgotność oraz wydzielając masę mikroelementów pozytywnie wpływają na ludzki organizm. Decydując sie na zbiornik morski wprowadzasz do swojego otoczenia "mały Ciechocinek z tężniami” a Twoje dzieci będą miały zajęcie na wiele godzin obserwując życie w słonej wodzie.

W naszym sklepie stacjonarnym i internetowym kupisz pełną gamę zwierząt morskich: koralowce, ryby morskie, krewetki i langusty, ślimaki, wężowidła, makroglony i inne,

Posiadamy silne zaplecze logistyczne. Dzięki współpracy z firmami między innymi Maxspect, Twistman, Aqua-trend, Aquanova, Aqua Medic, Salifert, Colombo, Microbe-lift, Prodibio, Triton, Katrinex, Milliput, Tropic Creations i wieloma innymi posiadamy w naszym sklepie bogata ofertę chemii oraz sprzętu do akwarystyki morskiej. Ponieważ jesteśmy dystrybutorami wielu marek, możemy zaoferować sprzęt z dobrymi rabatami a także ściągać asortyment na zamówienie.

Zajmujemy się importem zwierząt morskich – ryb, koralowców i bezkręgowców. Możesz u nas zamówić dowolny gatunek od błazenka „Nemo” aż po rekina! Wszystkie zwierzęta które sprzedajemy przechodzą skomplikowaną kwarantannę dzięki której są zdrowe i przyjmują pokarm zastępczy.

Seafrags

ul. Anastazego Kowalczyka 3
03-193 Warszawa

tel. +48 600 580 705
seafrags@seafrags.pl
Social Media

facebook yt
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia

Poniedziałek - piatek 12:00-19:00
Sobota 11:00-14:00 oraz niedziela - zamknięte