ikona e-mail
ikona yt
ikona facebook
Seafrags.pl Akwarystka Morska

Bezpieczna wysyłka

Bezpieczna wysyłka

Dokładamy wszelkich starań aby wysyłka była idealnie zabezpieczona.

 

Jak pakujemy paczki na wysyłkę w seafrags.pl

Recenzja wysyłki przez jednego z naszych testerów:

W zimę wysyłamy w ogrzewanych elektrycznie zwrotnych beczkach.

W okresie jesienno-zimowym gdy temperatury utrzymują się poniżej 5°C oferujemy Państwu bezpieczną wysyłkę w specjalnych boxach ogrzewanych elektrycznie. Box utrzymuje automatycznie stałą temperaturę nawet gdy na zewnątrz jest -15°C!.

Przesyłka wymaga Państwa obecności w domu.

Przeważnie jest dostarczana w godzinach 9:00 – 14:00 przez kuriera UPS, któremu po wypakowaniu worków z koralami wydajemy box z powrotem do zabrania. W środku boxa znajduje się list nadawczy, który należy nakleić na box.  Wysyłamy od poniedziałku do czwartku – w kolejności wpływania zamówień. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w boxie sugerujemy wcześniejszy kontakt z nami mejlowo seafrags@seafrags.pl lub telefonicznie 600 580 705. Posiadamy różne rozmiary boxów – od takich w których zmieścimy 4-6 paczek, ale i takie gdzie bezpiecznie do Państwa dojedzie 15-20 paczek z koralami.

 

Instrukcja obsługi boxu

  • Każdy box jest zamknięty i zaklejony folią strech. Należy poprosić kuriera aby chwilkę zaczekał aby odebrać box - rozpakowanie nie zajmuje więcej niz 5 minut.
  • Zdejmujemy pokrywę.
  • Pod pokrywą znajdziemy panel sterujący z dwoma cyframi – zielona to temperatura ustawiona, a czerwony to aktualna temperatura w boxie. Prosimy o zapamiętanie lub zanotowanie czerwonej cyfry – nasz pracownik zapyta o nią gdy zadzwoni zapytać czy wszystko dojechało bez problemów.
  • Bezwarunkowo przed rozpoczęciem kolejnych czynności WYŁĄCZAMY system grzewczy – przycisk znajduje się obok wyświetlacza, wyłączenie systemu powoduje zniknięcie cyfr z wyświetlacza LCD.
  • Wypakowujemy worki z koralami/rybami. Prosimy uważać na sondę, której kabel wychodzi ze sterownika.
  • Zamykamy box.
  • Zrywamy list nadawczy z dekla boxa i naklejamy nowy który był w środku.
  • Oddajemy box kurierowi.
  • Przeprowadzamy aklimatyzację zwierzaków.
  • Martwe zwierzaki, które znalazły się w paczce reklamujemy mejlowo do 4h od odbioru boxu, przesyłając zdjęcie które jest podstawą rozpatrzenia reklamacji.
Seafrags

ul. Anastazego Kowalczyka 3
05-077 Warszawa

tel. +48 600 580 705
seafrags@seafrags.pl
Social Media

facebook yt
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 13:00 - 19:00
Sobota 11:00 - 14:00