ikona e-mail
ikona yt
ikona facebook
Seafrags.pl Akwarystka Morska

Nietypowe projekty i serwis akwariów

Wykonujemy zlecenia nietypowe, których nie podejmują się inne firmy. Akwaria o nie standardowym kształcie - np. narożne, w kształcie litery L. Akwaria w nietypowych miejscach - np. akwarium w wyspie kuchennej, akwarium z pomieszczeniem technicznym za ścianą czy akwaria w ograniczonej przestrzeni.

 

Wykonujemy dodatkowy sprzęt na wymiar: korony i zabudowy z pvc, lampy świetlówkowe T5 oraz hybrydowe z LED, autorskie konstrukcje skalne do zbiorników, pokrywy i siatki zabezpieczające akwaria, zabudowy meblowe, szafki samonośne i ze stelażem, stelaże pod akwaria, reaktory glonowe.

Modyfikujemy i optymalizujemy istniejące systemy akwarystyczne - zarówno morskie jak słodkowodne. Serwisujemy zbiorniki morskie i słodkowodne w Warszawie i okolicach, ale też i na terenie Polski. Wykonujemy modyfikacje zbiorników technicznych: zmieniamy układ komór, optymalizujemy wydajność, modyfikujemy sprzet, montujemy refugia lub reaktory glonowe, wykonujemy pomiary parametrów na miejscu u klienta, wprowadzamy zwierzęta z zachowaniem odpowiedniej aklimatyzacji.

Jednym z naszych topowych produktów są konstrukcje skalne wykonywane pod wymiar zbiornika ze specjalnej mieszanki cementu wapiennego i grysu koralowego. Tylko nasza firma wykonuje tego typu konstrukcje w Polsce i możemy się pochwalić ponad tysiącem realizacji.

Seafrags

ul. Anastazego Kowalczyka 3
03-193 Warszawa

tel. +48 600 580 705
seafrags@seafrags.pl
Social Media

facebook yt
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia

Poniedziałek - piatek 12:00-19:00
Sobota 11:00-14:00 oraz niedziela - zamknięte